Kuidas tellida?

 Tellimiseks soovitame sisse logida või siis uutel klientidel ennast kasutajaks registreerida. Sisseloginud kliendil on hinnad 5% soodsamad (soodustus ei kehti kuu kampaaniatoodetele ja soodustoodetele/komplektidele)! Sisse loginud kliendil on „Minu konto“ alt võimalik vaadata oma andmeid ja neid vajadusel muuta, samuti näha eelnevaid oste ja nende põhjal uus ostukorv moodustada.

Kui on soov tulevikus ilma kasutajanime ja parooli sisestamata e-poodi siseneda oma konto kaudu, siis tuleb teha linnuke "jäta mind meelde" kasti ja lahkumisel lihtsalt sulgeda brauseri aken, mitte välja logida! Uuesti www.autovärvid.ee lehele tulles olete koheselt sisselogitud.

Toodete lisamine ostukorvi.
Valige toodete menüüst välja kaubad, mida soovite osta, sisestage soovitud kogus ja lisage korvi.

Toodetel võib esineda nimetuse järel tingmärke.

- tootel on vähemalt üks vajalik lisakomponent. Toote detailvaates on suhtekalkulaator, kus saate abi lisakomponendi koguse määramiseks.


-toote tarneaeg on tavapärasest pikem. Liikudes hiirega ikoonile kuvatakse lisaaknas ka info tarneaja pikkuse kohta.

Kaubad on saadaval, sõltuvalt nende iseloomust, kas tüki, meetri või liitriga. Minimaalne kogus ja samm kuvatakse avanevas lisakastis, kui liikuda hiirega koguse kastile. Valikus ``värvid koodi`` järgi võib esineda värvitoone, mille hind on kallim kui vastava kauba juures kuvatu. See on tingitud sellest, et osad värvitoonid sisaldavad pärlmuttervärvi, mis on oluliselt kallim ülejäänutest. Kui kalli tooni osakaal on suur, siis me teavitame klienti kallimast hinnast esimesel võimalusel ja kui see ei ole vastuvõetav, siis tühistame tellimuse ja kanname ettemakstud raha tagasi. Valdav enamus värvitoone on kuvatud hinnaga!

Vaata ostukorvi ja tellimuse vormistamine.
Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate paremal üleval „Vaata ostukorvi“. Seal saate ka muuta toodete koguseid või vajadusel mittevajaliku toote ostukorvist eemaldada. Kui ostukorvis on kõik vajalik, tuleb valida kauba kättesaamise viis ja täita muud vajalikud väljad.
Tellimuse kinnitus saadetakse alati ka Teile meilile.

 

Kauba eest tasumine.
E-poest tellitud kauba eest on Teil võimalus tasuda pangaligi kaudu (Eesti: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Citadele /Läti ja Leedu: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele /Soome: Nordea, Danske Bank, Pohjola, Ålandsbanken, Handelsbanken, S-Pankki, Oma Säästopankki, Säästopankki, Aktia Pankki, POP Pankki), kaardiga (MasterCard, VISA) või ülekandega peale e-maili teel saadetud tellimuskinnituse kättesaamist (Swedbank, SEB, Pohjola Pankki). Panga maksekorralduse täitmisel ärge unustage märkida selgituse lahtrisse Teile saadetud tellimusekinnituse numbrit.

 

Devori Kaubanduse AS on isikuandmete vastutav töötleja, Devori Kaubanduse AS edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejatele Maksekeskus AS-le (Soome makselingi maksed) ja Every Pay AS-ile (Eesti, Läti, Leedu makselingi maksed ja kõik MasterCard ja Visa kaardimaksed).


NB! Makstes pangalingi kaudu tuleb alati teostada tehing lõpuni. Tehingu katkestamisel ja hiljem sama asja tasudes ei jõua tellimus meieni, kuna e-pood pole saanud korrektset kinnitust konkreetselt tehtud tellimuse tasumise kohta! Kui on vaja tehing ikkagi katkestada, siis tuleb vormistada uus tellimus ja tasuda see kohe pangalingi kaudu või tellida ettemaksuarve.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Euroopa Liidu liikmesriigis resideeruvale (va. Eesti Vabariik) käibemaksukohuslasest ettevõttele saame müüa kaupu 0%-lise käibemaksumääraga. Selleks palun saatke vastavasisuline soov ja kontaktandmed devor@devor.ee

Kauba transport.

Eestisse tellides on tellimuse vormistamisel ostukorvis võimalik valida nelja transpordiviisi vahel (tellimus al 50€ on transport tasuta):
1. Tulen ise järgi (0,00€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused on valmis järgneval tööpäeval teie poolt valitud poes. Peale kella 13.00 esitatud/makstud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
2. Omniva pakiautomaat (3,75€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse Omnivale`le samal päeval kella 17-ks ja pakiautomaati jõuab vastavalt Omniva reeglitele. Peale 13.00 tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
3. Smartpost (3,35€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse Smartpost´ile samal päeval kella 17-ks ja pakiautomaati jõuab vastavalt Smartpost`i reeglitele. Peale 13.00 tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
4. Kullerteenus (4,35€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused toimetab kuller kohale järgneval tööpäeval hiljemalt kella 16.00-ks (ostja peab kindlustama kauba vastuvõtmise). Peale 13.00 tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.


Soome tellides on tellimuse vormistamisel ostukorvis võimalik valida kolme transpordiviisi vahel (tellimus al 100€ on transport tasuta):
1. Matkahuolto lähipakk (8,00€)
Tööpäeval enne kella 12.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse vedajale samal päeval kella 17-ks ja Matkahuolto toimetab paki(d) soovitud asukohta 2-4 tööpäeva jooksul. Peale 12.00 tehtud/tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
2. Matkahuolto bussipakk (8,00€)
Tööpäeval enne kella 12.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse vedajale samal päeval kella 17-ks ja Matkahuolto toimetab paki(d) soovitud asukohta 1 nädala jooksul. Peale 12.00 tehtud/tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
3. Matkahuolto kuller (13,00€)
Tööpäeval enne kella 12.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse vedajale samal päeval kella 17.00-ks ja jõuab kohale 2-4 tööpäeva jooksul peale kohaletoimetamise kokkuleppimist kliendiga. Peale 12.00 tehtud/tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu. 

 

Lätti ja Leetu tellides on tellimuse vormistamisel ostukorvis võimalik valida kahe transpordiviisi vahel (tellimus al 100€ on transport tasuta):
1. Omniva pakiautomaat (7,00 & 8,00€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused edastatakse Omniva`le samal päeval kella 17-ks ja pakiautomaati jõuab vastavalt Omniva reeglitele. Peale 13.00 tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.
2. Kullerteenus (Omniva) (12,00 & 15,00€)
Tööpäeval enne kella 13.00 esitatud ja makstud tellimused toimetab kuller kohale kolme tööpäeva jooksul. Peale 13.00 tasutud tellimus lükkub kättesaamine 1 tööpäeva jagu.


Transport tasuta!!!
Eestis tellimus al 50,00€
Soomes, Lätis ja Leedus tellimus al 100,00€

Küsimustele vastame devor@devor.ee või tel +372 650 8550

Meeldivaid oste!
Devori Kaubanduse AS meeskond
 

Autovärvid.ee tellimistingimused


1. Kehtivus
Käesolevad tingimused kehtivad kõikidele Autovärvid.ee internetipoes Autovärvid.ee (edaspidi Müüja) ning kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) vahel sõlmitud ostu-müügilepingutele.

2. Hinnapoliitika
Kõik hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%. Sõltuvalt tellitud kauba kogusest ja hinnast võib tellimuse summale lisanduda postikulu, mis samuti sisaldab käibemaksu 20%. Kampaania hindadele ja soodustoodetele/komplektidele täiendavad soodustused ei rakendu. Valikus ``värvid koodi`` järgi võib esineda värvitoone, mille hind on kallim kui vastava kauba juures kuvatu. See on tingitud sellest, et osad värvitoonid sisaldavad pärlmuttervärvi, mis on oluliselt kallim ülejäänutest. Kui kalli tooni osakaal on suur, siis me teavitame klienti kallimast hinnast esimesel võimalusel ja kui see ei ole vastuvõetav, siis tühistame tellimuse ja kanname ettemakstud raha tagasi. Valdav enamus värvitoone on kuvatud hinnaga!

3. Tellimuse täitmise tähtajad
Tellitud tooted saadetakse Müüja poolt teele mitte hiljemalt kui 3 tööpäeva jooksul alates Tellija poolt tellimuse eest makstava summa laekumisest Müüja arveldusarvele. Sõltuvalt transpordiviisist võib kauba kohaletoimetamiseks kuluv aeg varieeruda, kuid ei tohiks ületada 3 päeva. Juhul, kui tekib oht, et kauba kohaletoimetamiseks kuluv aeg ületab 3 päeva mistahes põhjusel, annab Müüja sellest koheselt teada kauba Tellijale e-maili või telefoni teel. Valides makseviisiks "ettemaksuarve" garanteerime kaupade saadavuse juhul, kui tellimuse kinnituse alusel on tasutud kolme päeva jooksul.

4. Tellija õigus lepingust taganeda
Tellijal on õigus kaup tagastada 21 päeva jooksul (välja arvatud Tellija soovil spetsiaalselt segatud värv) alates kättesaamisest, eeldusel, et kaupa ei ole kasutatud ning tagastamine toimub originaalpakendis. Kauba tagastamise soovist kohustub Tellija teada andma e-maili (devor@devor.ee) või kirja (Kassi 12, Tallinn, 12618) teel. Müüja tagastab Tellijale tellimuse eest tasutud maksed Tellija poolt osundatud pangaarvele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Postikulu ning tagastamisega seotud kulusid Müüja Tellijale ei tagasta. Kaebuste korral ning müüjaga kokkuleppe mitte saavutamisel, on tellijal võimalus pöörduda kaebuse lahendamiseks tarbijakaebuste komisjoni poole - komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel.

5. Garantii
Kõikidele kaupadele kehtivad Eesti Vabariigi seadustest tulenevad garantiitingimused. Puuduste esinemisel on Tellijal õigus nõuda kauba parandamist või vahetamist. Kui Müüjal ei ole võimalik kaupa vahetada, on Tellijal õigus kaup tagasi saata ning tellimusest loobuda. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.

6. Tellimuse eest maksmine
Vastavalt Võlaõigusseadusele on Autovärvid.ee internetipoest kauba tellimisel 100% ettemaksu tasumine kohustuslik.
Tellimuse eest saab Tellija maksta koheselt internetipoes pangalingi kaudu. Kui Tellija soovib kauba eest tasuda ettemaksuarve alusel, saadab Müüja tellimusekinnituse Tellija emailile.

7. Isikuandmete kaitse
   Isikuandmete kaitse kaardimaksetel

8. Muud tingimused
Müüjal on õigus muuta pakutavate toodete hindu. Kliendile kehtivad hinnad, mis on autovärvid e-poes avaldatud tellimuse tegemise hetkel, v.a juhtudel, kui toote vale hind avaldati tehnilise vea või rikke tõttu või kui klient pidi aru saama, et tegemist on veaga (arusaadavalt vale müügihind).

9. LOÜ norm
Nõustudes tellimustingimustega kinnitate, et kasutate tooteid, mis kuuluvad Välisõhu kaitse seaduses §32(https://www.riigiteataja.ee/akt/123032015144) loetletute hulka, kooskõlas antud seadusega.